Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konvertor 5.01 Build 5

Konvertor jest przeglądarką multimediów, narzędziem do ich organizacji oraz konwersji. Zawiera także liczne opcje edycyjne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 218
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Logipole
Rozmiar: 668 KB
Nazwa pliku: install_5.01.5.exe

[inne wersje programu Konvertor]
Konvertor to - jak sama nazwa wskazuje - przeglądarka multimediów i konwerter w jednym, pozwalającym na konwersję formatu ponad 2050 obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Proces odbywa się szybko i sprawnie. W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji.

Konvertor pozwala organizować wszystkie pliki w zbiory i dodawać do nich własne opisy. Dla grafik można zastosować kilkadziesiąt filtrów od zmiany rozmiaru począwszy na filtrach kolorów kończąc. Dodatkowo program posiada szereg funkcji, których nie znajdziemy w innych aplikacjach tego typu takich jak: znaki wodne, konwersja ASCII w formacie TXT do formatów graficznych a także narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu.

Konvertor może być polecany dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób skonwertować i poprawić swoje zbiory graficzne. W kolejnym wydaniu zmieniono instalator, dodano obsługę kolejnych 12 formatów plików tekstowych, dwóch wideo, 107 graficznych, a także dwóch rodzajów archiwów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.