Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

J. River Media Center 20.0.12

J. River Media Center to multimedialne centrum dla PC. Umożliwia zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie plików multimedialnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: J. River, Inc.
Rozmiar: 25.18 MB
Nazwa pliku: MediaCenter200012.exe

[inne wersje programu J. River Media Center]
J.River Media Center to narzędzie do organizowania, kolekcjonowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

J. River Media Center pozwala również na zgrywanie muzyki z płyt CD i DVD oraz zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych pozwala na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube, itp. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych. Doskonałą funkcją dla wielu użytkowników jest możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami. Może dzięki temu z łatwością przenosić ulubione utwory do przenośnych odtwarzaczy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.