Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Snap 7.0.8

Ashampoo Snap to szybkie wykonywanie zrzutów ekranu i dzielenie się nimi ze światem. Bardzo użyteczna rzecz dla wszystkich osób korzystających z FB.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 546
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 33.11 MB
Nazwa pliku: ashampoo_snap_7_e7.0.8_sm...

[inne wersje programu Ashampoo Snap]
Ashampoo Snap rewolucjonizuje sposób robienia, edycji i współdzielenia się zrzutami i filmikami z treści Twojego ekranu! Program pozwala na proste tworzenie zrzutów różnych obszarów, stron, czy nawet wybranych okien na Twoim pulpicie w zaledwie kilku kliknięciach. W przyjaznym użytkownikowi trybie edycji dostępnych już jest kilka narzędzi do dostosowywania swoich zdjęć. Z ich wykorzystaniem prosto jest dodać obrazy, notatki, teksty, oznaczenia, znaki wodne etc. Zapis i eksport zrzutów i filmów również jest dokonywany szybko. Wyślij e-mail ze zrzutem, zapisz go do schowka lub pliku albo po prostu go wydrukuj. Co więcej, możesz teraz załadować rezultaty od razu na Facebook lub YouTube.

Ashampoo Snap to kolejna obowiązkowa pozycja dla każdego fana Facebook'a. Nowa funkcja eksportu pozwala teraz na upload do sieci społecznościowej. Po prostu wykonaj zrzut wybranej zawartości ekranu, wrzuć uzyskany obraz na Facebook i czekaj na komentarze i dziesiątki klików 'Lubię to!'. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.