Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Manycam 4.0.109

ManyCam to aplikacja, dzięki której do obrazu nadawanego przez kamerę internetową możemy dodawać efekty specjalne. Mogą być one zarówno statyczne, jak i dynamiczne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2175
Cena/licencja: Ad-supported
Producent/dystrybutor: ManyCam
Rozmiar: 254 KB
Nazwa pliku: ManyCam_4.0.109.exe

[inne wersje programu Manycam]
ManyCam to darmowa aplikacja, dzięki której do obrazu przechwyconego z kamery internetowej możemy w czasie rzeczywistym dodać różnego rodzaju efekty specjalne. Mogą to być na przykład dynamiczne obiekty, jak też i statyczne. Oprócz tego można dorzucić do transmisji dowolny tekst czy inne efekty wizualne.

ManyCam udostępnia nam także szereg efektów nakładanych na wyświetlaną w obrazie kamery twarz lub obiekt. Do najczęściej stosowanych zaliczyć trzeba np. różne rodzaje zarostu, kapelusze, okulary itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do przechwytywanego obrazu dodać własne obrazy czy filmy użytkownika. Po uruchomieniu ManyCam, nadawany przez program obraz traktowany jest przez system jak obraz z zainstalowanej w komputerze kamery internetowej. W najnowszej wersji dodano możliwość streamingu Twitch, Ustream oraz YouTube live events, dodano także wsparcie dla 60 FPS.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.