Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rozliczenie Płac RP 2.14.A

Rozliczenie Płac to kompleksowa obsługa tego aspektu działalności biura czy firmy. Pozwala na efektywne prowadzenie firmy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 595
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 129.45 MB
Nazwa pliku: RP_idg_2.14.1.exe

[inne wersje programu Rozliczenie Płac RP]
Rozliczenie Płac to program finansowo księgowy firmy Varico, przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Rozliczenie Płac w tym wydaniu zawiera drugi etap zmian związanych z podatkiem VAT i tak zwaną ulgą za złe długi. Możliwe jest sporządzenie załącznika VAT-ZD do deklaracji VAT-7. W tym celu w programie został wprowadzony specjalny dialog umożliwiający swobodną edycję korekt.

W nowej wersji:

- dodaliśmy możliwość tworzenia odnośników (linków do stron www, plików) i załączników dla firm, właścicieli i pracowników. Funkcja ta pozwala na przechowywanie i szybki dostęp do informacji dotyczących firm, właścicieli czy pracowników.

- udoskonaliliśmy wygląd oraz zastosowaliśmy podświetlenia pól wymaganych i sugerowanych najczęściej wykorzystywanych dialogów. Pola wymagane zostały oznaczone kolorem czerwonym, natomiast kolorem żółtym zostały oznaczone pola sugerowane lub zawierające nieprawidłowe treści.

- umożliwiliśmy drukowania deklaracji PIT-11, PIT-40, PIT-8AR, PIT-4R z numerem referencyjnym UPO.

- na liście e-Deklaracji dodaliśmy nową opcję „Deklaracja''. Po wybraniu opcji „Deklaracja” wygenerowana zostanie deklaracja z numerem referencyjnym UPO (plik PDF) i zapisana do wskazanego przez użytkownika katalogu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.