Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AnyDVD & AnyDVD HD 7.4.8.0

AnyDVD to aplikacja, która deszyfruje DVD, HD-DVD i Blu-Ray. Oprócz tego umożliwia dostęp do płyty dowolnym aplikacjom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 535
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: SlySoft
Rozmiar: 11.06 MB
Nazwa pliku: SetupAnyDVD7480.exe

[inne wersje programu AnyDVD & AnyDVD HD]
AnyDVD to aplikacja, która deszyfruje w czasie rzeczywistym zawartość krążków DVD, HD-DVD i Blu-ray. Daje dostęp do płyty dowolnym aplikacjom tak, jakby nie była zabezpieczona przez CSS, RPC (blokada regionu) lub Macrovision. Aplikacja radzi sobie również z zabezpieczeniem BD+ Dzięki czemu umożliwia wykonywanie kopii zapasowych bez potrzeby kopiowania danych z płyty na dysk twardy.

AnyDVD umożliwia kasowanie dodatków umieszczanych w filmach. Za jego pomocą można usunąć zbędne wersje napisów, reklamy czy ostrzeżenia przed kopiowaniem. Zablokujesz także próbę uruchomienia niepotrzebnych programów dodawanych często do płyt DVD. Aplikacja ma wbudowane funkcje kontroli szybkości pracy napędów, co pozwala na redukcję szumu podczas oglądania filmu. Potrafi optymalizować częstotliwość odświeżania ekranu w systemach telewizji PAL i NTSC. Posiada narzędzie AnyDVD ripper, dzięki któremu istnieje możliwość otwarcia formatów plików obrazów nie obsługiwanych przez system Windows. Wersja testowa działa przez 21 dni.

Kolejna wersja programu przynosi m.in. wsparcie dla ArcSoft TMT 6.7.1.199, PowerDVD 14 build 4028, Nero Blu-ray player 12.1.20074, okienko informacyjne dla płyt Blu-ray oraz poprawki i usprawnienia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.