Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Database .NET 12.1.5308

Database .NET to wszechstronny manager baz danych. Umożliwia liczne operacje i działania z popualrnymi bazami, jak MySQL, Oracle czy SQL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 657
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Fish
Rozmiar: 10.56 MB
Nazwa pliku: Database_12.1.5308.zip

[inne wersje programu Database .NET]
Database .NET to rozbudowany manager baz danych, za pomocą którego możemy dokonywać rozmaitych operacji na bazach danych Oracle, MySQL, SQL, Firebird i inne. Te operacje to wstawianie i tworzenie tabel, dodawanie skryptów, tworzenie kopii zapasowych baz, itp. Nadto znajdziemy tu funkcje bezpieczeństwa, w tym określanie poziomu dostępu do zasobów bazy dla poszczególnych użytkowników. Oprócz tego dane uzyskiwane przez program mogą zostać zapisane w formie CSV/XML/TXT/XLSX/XLS/SQL/HTM/JSON.

Database .NET posiada wsparcie dla skrótów klawiaturowych, więc po krótkiej praktyce praca z pomocą aplikacji odbywa się błyskawicznie. Jest ona dostępna za darmo w pełnej wersji. Z podobnych aplikacji polecamy Reportizer oraz DataBase Tour. W tym wydaniu aplikacji ulepszono obsługę baz Oracle, wsparcie dla linii komend SQL, a także automatyczne podświetlanie zagrożeń.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.