Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CCleaner Standard 4.14.4707

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu Windows działa szybciej i efektywniej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1642
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Piriform Ltd.
Rozmiar: 4.75 MB
Nazwa pliku: ccsetup414.exe

[inne wersje programu CCleaner]
CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu system Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca.

CCleaner jest bardzo szybki w działaniu, oraz umożliwia usuwanie Internet Explorer Cache, Historii, Cookies, Index.dat, ostatnio otwierane adresy URL. Dzięki niemu pozbędziemy się plików z kosza, katalogów plików tymczasowych oraz plików tymczasowych innych aplikacji (Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce i wiele innych). Dzięki skanerowi rejestru możemy być pewni, że stare lub nieużywane wpisy nie będą spowalniały systemu. Program zapewnia współpracę z aplikacjami takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox. Twórcą aplikacji jest Piriform.

W najnowszym wydaniu usprawniono czyszczenie ciasteczek Firefox i Mozilla, a także wykrywanie systemu operacyjnego i 64-bitowych rejestrów. Dodano czyszczenie przeglądarek Cyberfox, programow PowerArchiver 2013, Nitro Pro 9 i Stardock WindowBlinds cleaning. Polepszono obsługę Microsoft Office 2010, Foxit Reader 6, AVG AntiVirus 8, 9, 10, 2012 i 2013.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.