Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plextor PX-128M5Pro SSD Firmware 1.05

Plextor PX-128M5Pro SSD Firmware 1.05 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Plextor.

Liczba pobrań: 460
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Plextor
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Plextor PX-128M5Pro SSD Firmware 1.05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Plextor.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Plextor PX-128M5Pro SSD Firmware 1.05, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Aspire 7730 Nuvoton CIR Driver 8.60.1000 for Windows 7 czy HAMA Whitestorm PC Gamepad Driver 3.0 for XP/Vista. Plextor PX-128M5Pro SSD Firmware 1.05 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.