Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Advanced SystemCare 7 Free 7.3

Advanced SystemCare to zaawansowane narzędzie do optymalizacji systemu. Obsługuje rejestr, blokuje szkodliwe programy, czyści niepotrzebne pliki, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1296
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: IObit
Rozmiar: 1.06 MB
Nazwa pliku: advanced-systemcare-7.3.0...

[inne wersje programu Advanced SystemCare 7 Free]
Advanced SystemCare to narzędzie do szybkiej optymalizacji systemów Windows. Pozwala naprawić błędy w rejestrze, usunąć spyware, dziury w zabezpieczeniach, szkodliwe programy startujące razem z systemem lub znajdujące się w plikach tymczasowych.

Advanced SystemCare to aplikacja zawierająca moduły zarządzania pamięcią, plikami tymczasowymi i cookies czy uruchomionymi procesami i usługami. Skanuje cały system operacyjny w celu wykrycia błędnie działających lub źle zainstalowanych programów. Jest to na pewno jeden z polecanych programów do optymalizacji naszego komputera i co najważniejsze - program jest całkowicie darmowy! Nowe wydanie to wzmocnienie mechanizmów bezpieczeństwa, ulepszenie wsparcia XP, dodanie funkcji PCtransfer, wsparcie dla Chrome 34, Firefox 28,Opera 20, KMplayer 3.8, Auslogics Disk Defrag 4.5, Malwarebytes Anti-Malware 2.0, ZoneAlarm Free 13.0, Firefox 28.0, Adobe Air 13.0, Flash Player 13.0, poprawki w interfejsie użytkownika.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.