Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel D2700MUD Desktop Board Recovery BIOS 0075

Intel D2700MUD Desktop Board Recovery BIOS 0075 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 599
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MU0075P.BIO
Intel D2700MUD Desktop Board Recovery BIOS 0075 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Intel D2700MUD Desktop Board Recovery BIOS 0075, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Biostar H61MU3 Ver. 6.x BIOS 111 czy Driver Booster. Programiści Intel zadbali, by Intel D2700MUD Desktop Board Recovery BIOS 0075 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.