Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Wise Disk Cleaner Portable 8.06.576

Wise Disk Cleaner to program do oczyszczania dysku z niepotrzebnych plików. Możemy sami zdefiniować ich rodzaj.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WiseCleaner
Rozmiar: 2.93 MB
Nazwa pliku: WDCFree.zip

[inne wersje programu Wise Disk Cleaner Portable]
Wise Disk Cleaner to program do usuwania z dysków twardych niepotrzebnych plików, które zajmują miejsce. Po uruchomieniu aplikacji możesz skorzystać z wygodnego kreatora, automatycznie przenoszącego do Kosza najpopularniejsze "śmieci" lub samodzielnie wybrać typy plików, które uważasz za niepotrzebne (pliki tymczasowe, dzienniki zdarzeń zainstalowanych programów, kopii zapasowej, itp.). Jeśli uważasz, że zaznaczone dane są zbędne, program może od razu je usunąć. Dzięki temu dysk twardy będzie działać szybciej i zyska dodatkowe miejsce. W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji i poprawek.

Wise Disk Cleaner to aplikacja bardzo prosta w obsłudze. Rozpoznaje automatycznie ponad 50 typów niepotrzebnych plików. Spis ten można rozszerzać o własne formaty. Po zakończonym skanowaniu zbędne dane może automatycznie przenieść do kosza, usunąć bezpowrotnie bądź zapoznać użytkownika z ich opisem i umożliwić kasowanie ręcznie. Sprawdzane są całe dyski, jak i pojedyncze katalogi w systemie. Nad regularnym czyszczeniem systemu panuje wbudowany harmonogram. Konfigurację zachowania programu ułatwia wbudowany kreator. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji.

Polecamy także inny świetny program do optymalizacji systemu - CCleaner. Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.