Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Win Toolkit 1.4.34.12

Win Toolkit to specjalistyczne narzędzie, które pozwala na stworzenie własnego instalatora Windows. Będzie on zawierać tylko wskazane przez użytkownika elementy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 581
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WinCert
Rozmiar: 4.12 MB
Nazwa pliku: WinToolkit_1.4.34.12.7z

[inne wersje programu Win Toolkit]
Win Toolkit to specjalistyczny program, który umożliwia każdemu użytkownikowi stworzenie własnego instalatora Windows. Można wybrać, jakie dodatki, widgety i sterowniki mają być zainstalowane wraz z tym systemem operacyjnym. Lista możliwych wyborów jest dość spora i obejmuje także takie elementy jak tematy, paczki językowe, a nawet narzędzia aktualizacji. Można także usuwać niepożądane elementy. Ta darmowa aplikacja obsługuje Windows 7 oraz Windows 8. Można jej używać także pod Vista i XP, tu jednak potrzeba instalatora DISM i .NET Framework 3.5.

Win Toolkit przyda się szczególnie osobom zajmującym komputerami w biurze i firmie. Dzięki odpowiednio stworzonemu instalatorowi możemy dostosować system do konkretnych potrzeb użytkownika. Aplikacja jest cały czas rozwijana i wzbogacana o nowe możliwości. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić kilka mniejszych poprawek.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.