Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Auslogics Duplicate File Finder 3.5.1.0

Auslogics Duplicate File Finder to wygodne narzędzie do wyszukiwania i likwidacji duplikatów. Pozwala to zyskać więcej wolnego miejsca na dysku.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Auslogics Corp.
Rozmiar: 5.73 MB
Nazwa pliku: duplicate-file-finder-set...

[inne wersje programu Auslogics Duplicate File Finder]
Auslogics Duplicate File Finder to program do oczyszczania dysku twardego z niepotrzebnych plików. Aplikacja posiada zaawansowany algorytm ich wyszukiwania i identyfikacji, a po przeprowadzeniu dokładnego skanowania podaje cała listę znalezionych duplikatów wraz z ich lokacjami. Użytkownik sam decyduje, na usunięcie których można zezwolić. Eliminacja niepotrzebnych kopii pozwoli nam na uzyskanie czasem sporej ilości wolnego miejsca na dysku twardym. W przypadku gdy zostało odnalezionych wiele duplikatów, można skorzystać z zawartych opcji filtrowania.

Auslogics Duplicate File Finder to darmowe narzędzie, które świetnie spisuje się pod systemami z rodziny Windows. Polecamy każdemu aktywnemu użytkownikowi komputera. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

UWAGA

W czasie instalacji możemy dostać propozycje zainstalowania dodatkowego paska narzędziowego, itp. Można odznaczyć te opcje.

Niektóre antywirusy mogą identyfikować plik jako zagrożenie. Producent zapewnia, że jest to fałszywy alarm.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.