Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinSnap 4.5.1

WinSnap to aplikacja umożliwiająca łatwe tworzenie zrzutów ekranu oraz ich późniejszą edycję. Autorem programu jest NTWind Software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: NTWind Software.
Rozmiar: 2.91 MB
Nazwa pliku: WinSnap_4.5.1-setup.exe

[inne wersje programu WinSnap]
WinSnap to program do wykonywania zrzutów ekranu. Jest on intuicyjny i pomimo niewielkich rozmiarów bardzo funkcjonalny. Umożliwia przechwytywanie całego ekranu, okna aplikacji, okna, obszaru bez ramki, menu kontekstowego lub wybranego regionu.

WinSnap umożliwia zastosowanie prostych opcji edycji np. zmiana kolorów, dodanie cienia czy też wzbogacenie zrzutu o kontur, znak wodny. Dostępna jest także funkcja skalowania i obracania. Po przechwyceniu ekranu można zobaczyć jego podgląd w oknie i dopiero potem zapisać obrazek do schowka. Do wyboru użytkownika pozostawiono ustawienia skrótów klawiaturowych. Każdy z efektów ma osobną zakładkę właściwości dzięki czemu można precyzyjnie wykonać wszystkie operacje związane z tworzeniem galerii lub metkowaniem obrazków za pomocą logo firmy. Autorem programu jest NTWind Software. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.