Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acronis True Image Home 2014 17 Build 6673

Acronis True Image Home to wydajna, zaawansowana aplikacja do tworzenia obrazów dysków. Współpracuje z usługami onlin Acronis.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1428
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Acronis Inc
Rozmiar: 282.18 MB
Nazwa pliku: ATIH_17.6673.exe

[inne wersje programu Acronis True Image Home 2014]
Acronis True Image Home pozwala na przywracanie i tworzenie obrazów dysków w systemie Windows, bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Można tego dokonać nawet w przypadku partycji systemowych. Ponadto aplikacja ta umożliwia także tworzenie zapasowych kopii określonych plików lub folderów. Nowa wersja posiada integracje z systemem Windows 7 oraz nowy, przyjazny interfejs (funkcja Drag and Drop, oraz szybsza konfiguracja). Program może być używany z aplikacją Acronis Online Backup i umieszczać tworzone obrazy dysków na szyfrowanych serwerach.

Acronis True Image Home to między innymi intuicyjny interfejs, wprowadzenie Acronis Nonstop Backup - jest to specjalny moduł, śledzący zmiany w wybranych przez użytkownik plikach i automatycznie wykonujący ich kopie w momencie wykrycia zmian, możliwość tworzenia obrazu partycji (.tib) i inne. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.