Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel DH87RL Desktop Board BIOS 0322

Intel DH87RL Desktop Board BIOS 0322 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RL0322.BIO
Intel DH87RL Desktop Board BIOS 0322 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Intel DH87RL Desktop Board BIOS 0322 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby AMD Radeon HD 7660D Display Driver 8.946.0.0 for Windows 7, czy Allied Telesis AT-2716POE Copper Ethernet Driver 15.6.0.3 for Se. Intel DH87RL Desktop Board BIOS 0322 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.