Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kaspersky Virus Removal Tool 01.02.2014

Kaspersky Virus Removal Tool to narzędzie znajdujące wszelkie wirusy w systemie. Dzięki czułym algorytmom nic nie umknie jego uwadze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1102
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Kaspersky Lab
Rozmiar: 164.09 MB
Nazwa pliku: setup_01.02.2014.exe

[inne wersje programu Kaspersky Virus Removal Tool]
Kaspersky Virus Removal Tool 2011 jest darmową aplikacją, przeznaczoną do wyszukiwania zarażonych plików i szkodliwego oprogramowania oraz do leczenia komputera. Użyj go, jeżeli podejrzewasz, że Twój komputer jest zainfekowany i chcesz przeskanować go na obecność wirusów oraz wyleczyć wykryte zagrożenia. Program służący do dezynfekcji zainfekowanych komputerów, usuwania wirusów, trojanów, oprogramowań szpiegowskich, jak również różnego typu szkodliwych oprogramowań.

Kaspersky Virus Removal Tool 2011 korzysta z równie efektywnych algorytmów wykrywania zagrożeń jak Kaspersky Anti-Virus. Algorytmy zawierają w pełni funkcjonalny skaner antywirusowy, technologie ukierunkowane na wykrywanie luk w zainstalowanych aplikacjach i systemie operacyjnym, a także technologię uruchamiającą skrypty do kompleksowego usuwania złożonych wirusów. Z narzędzia można korzystać jak z darmowego oprogramowania antywirusowego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.