Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (AU/NZ)

Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (AU/NZ) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Liczba pobrań: 421
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PS3UPDAT.PUP
Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (AU/NZ) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (AU/NZ), aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów NVIDIA Quadro 1000M Graphics Driver 6.14.13.790 for XP64 czy Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer Fax Driver 2.1.2.0 for . Programiści Sony zadbali, by Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (AU/NZ) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.