Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Movavi Screen Capture Studio 5.0.0.0

Movavi Screen Capture Studio to wszechstronny program do zgrywania tego, co dzieje się na ekranie, a następnie obrabiania materiału.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 765
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Movavi
Rozmiar: 115.57 MB
Nazwa pliku: MovaviScreenCapture_5.0.0...

[inne wersje programu Movavi Screen Capture Studio]
Movavi Screen Capture Studio to zbiór narzędzi do nagrywania tego, co dzieje się na ekranie. Podczas gdy większość programów do nagrywania specjalizuje się w jednej z opcji tworzenia screencastów lub przechwytywania gier, produkt Movavi posiada obie te opcje. Dodatkowo pozwoli Ci na nagranie filmiku odtwarzanego w Internecie. A każda z funkcji jest doskonale przystosowana do potrzeb użytkowników w zakresie nagrywania i edytowania plików. Niezależnie od tego czy udoskonalasz nagranie, dodajesz efekty specjalne, czy nakładasz napisy i ścieżkę dźwiękową, dzięki olbrzymim możliwościom edytowania, Program pomoże Ci przekształcić Twój materiał filmowy w wysokiej klasy film instruktażowy. Edytuj screencasty na wielościeżkowej osi czasu, poprawiaj jakość przy użyciu różnych filtrów i stosuj efekty dla wywołania większego wrażenia.

Movavi Screen Capture Studio wyciska z komputera pełną moc procesora, aby uniknąć zawieszeń czy opóźnień w Twojej grze. Efektem będzie doskonałe nagranie gry czy to w Skyrima czy WOW. Dzięki Internetowi możemy dowiedzieć się wszystkiego, zanurzyć się w wiedzy prezentowanej podczas webinarów, zawartej w interaktywnych przewodnikach czy filmikach. Bierz udział w transmisjach na żywo lub dla własnej wygody wykorzystaj Screen Capture Studio i nagraj cokolwiek potrzebujesz i wracaj do tej wiedzy kiedy zechcesz. Optymalizacja dla procesorw Intel Core z technologią Inter HD Graphics pozwala na zmniejszenie wykorzystania procesora przy nagrywaniu filmów online i tworzenie lepszych screencastów. Aplikację można przetestować dzięki edycji trial.

Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.