Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AVG PC Tuneup 2014

AVG PC Tuneup to pakiet narzędzi, dzięki któremu możliwa jest optymalizacja systemu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5043
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: AVG Technologies
Rozmiar: 78.35 MB
Nazwa pliku: AVG-PC-TuneUp2014-90days....

[inne wersje programu AVG PC Tuneup 2014]
AVG PC Tuneup to pakiet narzędzi, dzięki któremu możliwa jest optymalizacja systemu. Przyda się zarówno do codziennej konserwacji systemu, jak i oczyszczania go raz na jakiś czas.

AVG PC Tuneup posiada szereg ciekawych narzędzi:

Tryb Turbo umożliwia wyłączenie ponad 70 niepotrzebnych procesów działających w tle. Dzięki temu przyspieszysz odtwarzanie filmów i przeglądanie stron internetowych. Aplikacja Deactivator umożliwia wygodne wyłączenie programów (nie usuwając ich z dysku), których nigdy nie używasz. W ten sposób nie będą obciążały procesora podczas pracy komputera. Jednocześnie w dowolnym momencie, jeżeli tylko zajdzie potrzeba – będzie można je włączyć ponownie. AVG PC Tune Up może mieć znaczny wpływ na szybszy start systemu operacyjnego. Narzędzie Startup Optimizer analizuje programy i usługi, które są niepotrzebnie uruchamiane razem z Windows’em. Dezaktywuje te aplikacje, które nie mają wpływu na funkcjonowanie systemu. Dodatkowo Startup Manager Identyfikuje i ocenia przydatność programów uruchamianych przy rozruchu, abyś mógł łatwo i szybko zorientować się, które są niezbędne, a które mogę spowolnić Twoją pracę.

Wolniejsza i niestabilna praca komputera może być spowodowana różnorodnymi błędami. Pakiet AVG PC Tune Up posiada narzędzia do identyfikowania i usuwania pojawiających się problemów. Disk Doctor analizuje pliki i naprawia błędy, które mogą się pojawić z powodu awarii, wady sprzętu lub zaniku napięcia. W pakiecie znajdziesz także narzędzia, które zadbają o rejestr. Jest to defragmentator rejestru, który reorganizuje rejestr, układając i „szufladkując” pliki, dzięki czemu zapewnia szybszy dostęp aplikacjom oraz Registry Cleaner, który usuwa lub naprawia niepotrzebne, zduplikowane, porzucone lub uszkodzone klucze, wskaźniki i wpisy, które zapychają Twój rejestr, mając wpływ na pracę programów i aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.