Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

RoboForm2Go 7.9.3.3

RoboForm2Go to aplikacja do automatycznego wypełniania formularzy i loginów do stron www, forów, itp. Posiada wiele użytecznych, pomocnych funkcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 623
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Siber Systems
Rozmiar: 15.75 MB
Nazwa pliku: RoboForm-2Go-Setup.exe

[inne wersje programu RoboForm2Go]
RoboForm2Go to przenośne narzędzie, pomagające wypełniać formularze na stronach WWW. Przechowuje informacje o użytkowniku (imię, nazwisko, adres e-mail itd.) i automatycznie wstawia je w odpowiednie pola formularzy (obsługuje ponad 20 języków). Znakomicie nadaje się do autologowania na stronach internetowych, do których potrafi generować bezpieczne hasła. Wszystkie dane użytkownika przechowywane są lokalnie w plikach zaszyfrowanych silnym algorytmem kryptograficznym 3DES.

RoboForm2Go współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Program jest darmowy dla użytkowników prywatnych, jednak posiada pewne ograniczenia. Seria "7" wyposażona została w wiele nowych rozwiązań - m.in. rozdzielono tożsamości użytkownika od informacji o znajomych, dodano pole do wyszukiwania, pasek RoboForm pojawia się również na dole przeglądarki, usprawniono konwertowanie ulubionych z przeglądarki do programu oraz poprawiono wygląd interfejsu. W najnowszym wydaniu udało się usprawnić współpracę z przeglądarkami Chrome i Firefox.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.