Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ConvertXtoDVD 5.1.0.14

Program do konwersji plików filmowych i ich zapisu na płytach DVD. Dzięki ConvertXtoDVD możemy w kilku szybkich krokach stworzyć własną bibliotekę płyt DVD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 728
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 31.85 MB
Nazwa pliku: vsoConvertXtoDVD5_setup-a...

[inne wersje programu ConvertXtoDVD]
ConvertXtoDVD to program do konwersji plików filmowych i ich zapisu na płytach DVD. Dzięki aplikacji możemy w kilku szybkich krokach stworzyć własną bibliotekę płyt DVD. Rozpoznaje większość używanych formatów wideo, między innymi AVI, DivX, mkv, MPEG 1 i 2, filmy z kamer cyfrowych i materiały zgrane za pomocą kart telewizyjnych. Aplikacja radzi sobie również z takimi formatami audio, jak AC3, DTS czy OGG oraz popularnymi MP3 i WMA. Do korzystania z programu nie trzeba instalować żadnych kodeków, dostępne są one w programie. Skonwertowany plik można zapisać w standardzie PAL lub NTSC. Użytkownik decyduje również o formacie obrazu - może to być panoramiczny 16:9, bądź tradycyjny 4:3.

ConvertXtoDVD pozwala na szybkie stworzenie menu płyty, dodawanie do niego tła, dźwięku i wideo. Dużym ułatwieniem są oddane do dyspozycji użytkownika przygotowane zestawy szablonów (jest ich ponad 40). W najnowszej wersji udało się usunąć szereg mniejszych bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.