Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Spiceworks IT Desktop 7.0.1.0

Spiceworks IT Desktop to połączenie narzędzia administracyjnego z helpdeskiem i serwerem. Doskonałe, darmowe narzędzie dla działu IT każdej firmy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Spiceworks
Rozmiar: 63.67 MB
Nazwa pliku: Spiceworks_7.1.1.2.exe

[inne wersje programu Spiceworks IT Desktop]
Spiceworks IT Desktop to program przeznaczony dla ludzi zajmujących się IT. Łączy w sobie cechy helpdesku, administracji i monitoringu sprzętu, a także posiada wbudowany serwer TFTP. Możemy za jego pomocą sprawdzić problemy komputerów w sieci lokalnej, monitorować stacje robocze, routery, drukarki i wszystkie inne, posiadające IP urządzenia, wraz z uzyskiwaniem informacji o zainstalowanym na nim oprogramowaniu i łatkach. Możemy tu tworzyć "tickety", pozwalające na identyfikację danego komputera bądź użytkownika. Spiceworks IT Desktop monitoruje także stan twardych dysków podłączonych do sieci komputerów i alarmuje, gdy zaczyna brakować miejsca. W aplikacji zwraca uwagę wygodny interfejs użytkownika, pozwalający na obsługę każdej opcji jednym tylko kliknięciem.

Spiceworks IT Desktop po pracy tworzy przejrzysty raport (format zgodny z Excel lub PDF), co pozwala przetrzymywać historię działań. To główne zalety programu - o reszcie można przekonać się w praktyce, pobierając go za darmo z tej właśnie strony. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.