Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FortKnox Personal Firewall 10.0.605.0

FortKnox Personal Firewall to skuteczny antywirus. Dzięki automatycznym aktualizacjom poznaje najnowsze zagrożenia, jakie mogą zaatakować system z sieci.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 375
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: NETGATE Technologies s.r.o.
Rozmiar: 4.95 MB
Nazwa pliku: fk-setup-ngt.exe

[inne wersje programu FortKnox Personal Firewall]
FortKnox Personal Firewall to aplikacja służącą zwiększeniu bezpieczeństwa naszego komputera poprzez zbudowanie w nim skutecznego firewalla, czyli zapory sieciowej, chroniącej przed wszelkiej maści oprogramowaniem szpiegującym, a także trojanami, hakerami i innymi nieprzyjemnymi elementami. Program skanuje nadchodzące pakiety, bada wszystkie otwierane strony i połączenia, a gdy pojawia się zagrożenie, natychmiast interweniuje, informując o tym użytkownika. Jako że posiada wbudowany system automatycznej aktualizacji definicji zagrożeń, jest na bieżąco z najnowszymi szkodnikami tego typu.

FortKnox Personal Firewall posiada prosty w obsłudze interfejs, w polskiej wersji językowej. Warto dodać, że dzięki aplikacji możemy blokować nachalne reklamy internetowe. O jego możliwościach można przekonać się dzięki wersji testowej. W najnowszej wersji udało się zaktualizować bazę danych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.