Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Axence nVision 7.1.1.14727

Axence nVision to kompleksowe zarządzanie sieciami. Oprócz monitorowanie sieci i aktywności użytkowników umożliwia inwentaryzację sprzętu i oprogramowania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Axence Software
Rozmiar: 194.3 MB
Nazwa pliku: nVision_7.1.1.14727.exe

[inne wersje programu Axence nVision]
Axence nVision to zaawansowane rozwiązanie do kompleksowego zarządzania sieciami: umożliwia monitorowanie sieci i aktywności użytkowników oraz inwentaryzację sprzętu i oprogramowania. Program monitoruje serwery pocztowe i WWW; adresy URL; serwisy TCP/IP i Windows; stan i działanie aplikacji (MS SQL, Exchange, etc.), switche i routery (mapowanie portów i ruch sieciowy). Sieć jest wykrywana automatycznie i prezentowana na interaktywnych mapach.

Axence nVision automatycznie gromadzi informacje o sprzęcie i oprogramowaniu urządzeń: model, CPU, pamięć, płyta główna, napędy, karty, etc.; zainstalowane aplikacje i aktualizacje Windows. Umożliwia audyt i weryfikację użytkowania licencji. Informuje o zainstalowania programu lub zmianie konfiguracji. Opcjonalne agenty nVision mogą monitorować aktywność użytkowników: faktyczny czas pracy, użytkowanie aplikacji, odwiedzane strony. Agent umożliwia też zdalną kontrolę stacji użytkownika. Aplikacja zapewnia szeroki wybór alarmów i raportów: wykresy w czasie rzeczywistym i historyczne; prezentujące działanie systemu i aplikacji; dostępność serwisu i hosta; transfer i wykorzystanie interfejsu; inwentaryzację sieci i aktywność użytkowników.

Wersja 7.1.1.14727 to następujące usprawnienia:

- konfigurowanie uprawnień administratorów: zarządzanie prawami dostępu do map oraz blokowanie wykonywania czynności dla wybranych modułów

- dziennik dostępu: informacja o czynnościach wykonanych przez poszczególnych administratorów
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.