Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar TH61A Ver. 6.x BIOS C20

Biostar TH61A Ver. 6.x BIOS C20 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: biosdl.php?BID=2606
Biostar TH61A Ver. 6.x BIOS C20 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Biostar TH61A Ver. 6.x BIOS C20, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. DisplayLink Graphics Adapter (027B) USB Driver 7.0.43526.0 for W czy DisplayLink Graphics Adapter (02EA) USB Driver 5.5.29055.0 for X. Biostar TH61A Ver. 6.x BIOS C20 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.