Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Movavi Video Suite 12.0.0

Movavi Video Suite to rozbudowany zestaw narzędzi, umożliwiających tworzenie własnych filmów. Pozwala między innymi na konwersję z 2D do 3D.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1161
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Movavi
Rozmiar: 130.68 MB
Nazwa pliku: MovaviVideoSuite_12.0.0.e...

[inne wersje programu Movavi Video Suite]
Movavi Video Suite to program do tworzenia własnych filmów. Twórz filmy jak profesjonalista - używaj wielościeżkowej osi czasu i narzędzi do montażu ścieżki obrazu. Dziel, wycinaj, spajaj, obracaj swoje klipy, dodawaj im magii Hollywood dzięki 26 efektom specjalnym i 20 kreatywnym przejściom. Dzięki nowemu efektowi blue box przenieś się na plażę w Miami! Twórz oszałamiające pokazy slajdów przy pomocy nowego designu Scenorysu. Nagrywaj oryginalną ścieżkę dźwiękową z komentarzem w trakcie odtwarzania filmu.

Movavi Video Suite pozwala zapisać filmy 2D w formatach wersji 3D i konfiguruj ustawienia pod wiele rodzajów dostępnych okularów 3D. Usprawniaj konwersję dzięki folderowi Watch, w którym nowe pliki na Twoim komputerze konwertowane będą automatycznie. Umożliwia także nagyrwanie tego, co dzieje się na ekranie oraz przechwytywania obrazu z podpiętych kamer. Od podzielenia się swoją twórczością powstającą w naszym edytorze wideo dzieli Cię jedno kliknięcie. Tak załadujesz pliki na Facebooka, YouTube'a, Vimeo, czy Amazona S3. Kod HTML umożliwiający załadowanie filmu na Twoją stronę czy blog utworzy się automatycznie. Możesz też wypalić swoją twórczość na DVD i Blu-ray'u. Filmy romantyczne? Przygodowe? Komediowe? Twórz menu jak z Hollywoodu i wypalaj na płytach DVD i Blu-ray.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.