Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA GeForce GTX 770 Video BIOS

EVGA GeForce GTX 770 Video BIOS jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy EVGA.

Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EVGA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: dualBIOSDownload.asp?para...
EVGA GeForce GTX 770 Video BIOS są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma EVGA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

EVGA GeForce GTX 770 Video BIOS jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-C807N (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 czy Sony Vaio VPCZ22UGX/B Intel WLAN Driver 15.5.0.43.0831 for Windo. EVGA GeForce GTX 770 Video BIOS to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.