Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway NV59C BIOS 1.23

Gateway NV59C BIOS 1.23 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gateway.

Liczba pobrań: 418
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS_Gateway_1.23_A_A.zip
Gateway NV59C BIOS 1.23 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gateway.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gateway NV59C BIOS 1.23, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS Driver 1.0.5.0 for Vi lub MSI P67A-GD80 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6873. Gateway NV59C BIOS 1.23 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.