Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 8.0.1.240 for Wi

Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 8.0.1.240 for Wi są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20583796_97a916a9e9c10a53...
Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 8.0.1.240 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 8.0.1.240 for Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Panasonic WORKiO DP-C266 PCL Printer Driver 1.08.037.e for Windo, czy Gigabyte GA-8I945P-G-RH (rev. 1.x) BIOS F4. Aplikacja Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 8.0.1.240 for Wi może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.