Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub 215 Printer XPS Driver 2.00 for Vista 64 b

Konica Minolta Bizhub 215 Printer XPS Driver 2.00 for Vista 64 b są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Liczba pobrań: 242
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3268...
Konica Minolta Bizhub 215 Printer XPS Driver 2.00 for Vista 64 b to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sager NP5797 NVIDIA Graphics Driver 8.16.11.8762 for Windows 7 i ViewSonic VA1912a-LED Widescreen Monitor Driver 1.5.1.0 for Wind. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub 215 Printer XPS Driver 2.00 for Vista 64 b były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.