Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for

Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 113
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3138...
Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Intel DH77EB Express BIOS 0099 czy Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.22. Kod programu Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.