Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: biosdl.php?BID=2794
Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Biostar.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów DisplayLink Graphics Adapter (8030) USB Driver 6.3.40660.0 for X czy Olympus Digital Camera Updater 1.06 / FE-200 Firmware for Mac OS. Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.