Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Dr

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Dr to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CREATIVE.

Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFTI_PCDRV_WIN8_BETA_US_2...
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Dr są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Dr, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Samsung NP900X3A-A05US Realtek LAN Driver 7.43.321.2011 for Wind czy Acer Aspire V5-471G Realtek LAN Driver 8.2.612.2012 for Windows . Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Dr to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.