Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 3.1.2.0 for Server

Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 3.1.2.0 for Server jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 78
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3938...
Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 3.1.2.0 for Server to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 3.1.2.0 for Server, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Canon PIXMA MX410 Printer XPS Driver 5.56 czy E-Boda DVX575USB DVD Player Firmware 1.4.11.03.2010. Aplikacja Konica Minolta Bizhub C754 Printer Fax Driver 3.1.2.0 for Server może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.