Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for W

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=1903...
Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for W to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for W, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania AMD Radeon HD 6410D Display Driver 8.982.0.0 for Windows 8 lub Dell Dimension 4400 Samsung SM-332B Combo Drive Firmware T410. Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for W poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.