Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Panasonic X70 HAMA IrDA Driver 7.0

Panasonic X70 HAMA IrDA Driver 7.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma HAMA.

Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HAMA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 19999_ir_panasonic_X70_v7...
Panasonic X70 HAMA IrDA Driver 7.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki HAMA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Panasonic X70 HAMA IrDA Driver 7.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Konica Minolta magicolor 7450 II grafx Printer PCL Driver 1.1.1. czy DisplayLink Graphics Adapter (01A0) USB Driver 7.2.47157.0. Kod programu Panasonic X70 HAMA IrDA Driver 7.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.