Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP Mini 1120TU Vivienne Tam Edition Connection Manager Utility 2

HP Mini 1120TU Vivienne Tam Edition Connection Manager Utility 2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki HP.

Liczba pobrań: 452
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HP
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp43677.exe
HP Mini 1120TU Vivienne Tam Edition Connection Manager Utility 2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki HP.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Logitech C615 HD Webcam Driver 13.31.1044.0 x64 i Broadcom Bluetooth 4.0 Adapter Driver 12.0.0.7030 for Windows 8 . HP Mini 1120TU Vivienne Tam Edition Connection Manager Utility 2 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.