Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius SlimStar i820 Keyboard/Mouse Binding Driver 1.0

Genius SlimStar i820 Keyboard/Mouse Binding Driver 1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GENIUS.

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BindFile.zip
Genius SlimStar i820 Keyboard/Mouse Binding Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy GENIUS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Foxconn R10-i4000 Intel Chipset Driver 9.2.2.1034 i Gigabyte GA-H61M-DS2 HDMI (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70. Genius SlimStar i820 Keyboard/Mouse Binding Driver 1.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.