Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Intel AHCI/RAID Driver 10.6.0.1

Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Intel AHCI/RAID Driver 10.6.0.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Intel AHCI/RAID Driver 10.6.0.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Intel AHCI/RAID Driver 10.6.0.1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips 221B3PCS/00 Monitor Driver 1.0 for Vista lub DriverMax. Aplikacja Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Intel AHCI/RAID Driver 10.6.0.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.