Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX915P-AGPe Marvell LAN Driver 6.32

Albatron PX915P-AGPe Marvell LAN Driver 6.32 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Liczba pobrań: 412
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CLAN5CMarvell5...
Albatron PX915P-AGPe Marvell LAN Driver 6.32 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Albatron PX915P-AGPe Marvell LAN Driver 6.32 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby DisplayLink Graphics Adapter (C010) USB Driver 5.5.29055.0 for X, czy DisplayLink Graphics Adapter (8030) USB Driver 7.0.43526.0 for W. Programiści Marvell zadbali, by Albatron PX915P-AGPe Marvell LAN Driver 6.32 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.