Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Camtasia Studio 8.2.0

Camtasia Studio to zaawansowany program do przechwytywania obrazu. Umożliwia edycję nagrań oraz dodawanie elementów interaktywnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2498
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: TechSmith
Rozmiar: 261.68 MB
Nazwa pliku: camtasia_8.2.0.msi

[inne wersje programu Camtasia Studio]
Camtasia Studio to bardzo dobry program do wykonywania takich czynności jak zrzuty ekranu czy też nagrywanie na żywo tego, co dzieje się na ekranie monitora. Przyda się to do profesjonalnych zastosowań, jak na przykład tworzenie materiałów wideo do szkoleń, prezentacji oprogramowania czy też produktów. Otrzymujemy tu także zestaw narzędzi edycyjnych, pozwalających na przycinanie klipów, łączenie ich ze sobą, dodawanie tekstu i grafik, itp. Kolejną ważną funkcją jest możliwość zapisania tak stworzonego pokazu w popularnych formatach multimedialnych, jak .avi, .wmv, a także pod postać pliku flash - .swf.

Camtasia Studio oferuje również możliwość bezpośredniego umieszczenia nagrania na serwisach społecznościowych. Co ważne, na nagraniu możemy dodawać także elementy interaktywne (jak np. linki). O możliwościach aplikacji można przekonać się dzięki wersji trial. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.