Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

System Ninja Portable 2.4.4

System Ninja Portable to program, którego celem jest jak najlepsza optymalizacja systemu Windows. Daje nam dostęp do wszystkich jego ważnych elementów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 708
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Web Atom
Rozmiar: 1.92 MB
Nazwa pliku: system-ninja-portable-2.4...

[inne wersje programu System Ninja Portable]
System Ninja Portable to lekki i szybki program do skanowania i usuwania wszystkich zbędnych plików z systemu Windows. System Ninja Skanuje nasz system w poszukiwany wszystkich zbędnych czy uszkodzonych plików w celu zwiększenia pojemności roboczej naszego dysku, co skutkują zwiększoną wydajności i szybkością działania aplikacji czy całego naszego komputera. Oprócz podstawowej funkcji skanera program zapewnia zarządzanie aplikacjami uruchomianymi wraz ze starem systemu a także procesami aktualnie otwartymi (zaletą jest możliwość zamykania więcej niż jeden pozycji na raz).

Program System Ninja jest wspaniałą alternatywną dla większych i bardziej popularnych programów dzięki bezpłatnej licencji, wielofunkcyjności oraz prostocie działania. Z podobnych można polecić Glary Utilities czy Process Explorer. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić kilka drobnych zmian.

Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.