Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 234
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_a...
Gigabyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driv to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ124GX/B Intel SATA RAID Preinstall Driver 9.6.0.10 czy ASRock H61M-DG3/USB3 Realtek LAN Driver 5790 for XP. Gigabyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driv poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.