Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-140 Firmware

Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-140 Firmware to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Olympus.

Liczba pobrań: 99
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Olympus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: oly_updater_win_v103.exe
Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-140 Firmware jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Olympus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-140 Firmware to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HAMA BIPAC ISDN PCI Card Driver 3.08 for 2000/XP, czy HTC Diagnostic Interface Driver 2.0.6.21 for Vista 64 bit. Aplikacja Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-140 Firmware może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.