Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-G33M-DS2R (rev. 1.x) BIOS F8

Gigabyte GA-G33M-DS2R (rev. 1.x) BIOS F8 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-g33m-...
Gigabyte GA-G33M-DS2R (rev. 1.x) BIOS F8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-G33M-DS2R (rev. 1.x) BIOS F8, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Zotac ZBOX-AD02 Realtek LAN Driver 5.788/6.249/7.046 czy Allied Telesis AT-2717POE+ Copper Ethernet Driver 15.6.0.3 for W. Aplikacja Gigabyte GA-G33M-DS2R (rev. 1.x) BIOS F8 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.