Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R400 SATA Firmware Update Utility FWSH41

Lenovo ThinkPad R400 SATA Firmware Update Utility FWSH41 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 567
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fwsh41.iso
Lenovo ThinkPad R400 SATA Firmware Update Utility FWSH41 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire 7720 Intel Graphics Driver 7.14.10.1409 for Vista 64 i NETGEAR DGND3700v2 Router Firmware 1.1.00.18 (DE). Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad R400 SATA Firmware Update Utility FWSH41 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.