Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E135 AMD USB Filter Driver 2.0.5.166 for XP

Lenovo ThinkPad Edge E135 AMD USB Filter Driver 2.0.5.166 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 352
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hmxf01ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge E135 AMD USB Filter Driver 2.0.5.166 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Genius Traveler 915BT Laser Mouse Driver 2.0 i Toshiba Satellite Pro C870 Synaptics Touchpad Driver 16.2.10.3 f. Programiści AMD zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge E135 AMD USB Filter Driver 2.0.5.166 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.