Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EnGenius EOR7550 Repeater Firmware 2.1.1

EnGenius EOR7550 Repeater Firmware 2.1.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma EnGenius.

Liczba pobrań: 467
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EnGenius
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: EOR755020v2.1.1.zip
EnGenius EOR7550 Repeater Firmware 2.1.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EnGenius.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite R840 HDD/SSD Alert Utility 3.1.64.8 for Window i Sony KDL-40EX720 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GHA for Mac OS. Aplikacja EnGenius EOR7550 Repeater Firmware 2.1.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.